VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 
Slyšte, Slyšte! Na vědomí se dává, že nad Hanesáckou loukou jako bájný Ikarus rozevře své perutě mohutný dřevěný oblouk, jež ochrání ctěné návštěvníky slovutného festivalu před deštěm a všelikým dalším rozmarem počasí. Toto zvolání jest možno učiniti neb ujednání smluvní s představitelem cechu tesařského bylo v tomto čase podepsáno. Nechť ho při jeho bohulibé činnosti provázejí všichni svatí a klidně i ďábel sám, jen když úkol v čase bude dokonán.

 
 
 
© Trampský širák | web od BlueRed.cz |