VAŠE HUDBA
ZA KAŽDÉHO POČASÍ
ZÁŽITKY
DVA DNY A NOCI
MÍSTO SETKÁVÁNÍ
 

NOVINKY


Moji milí krásní ŠIRÁCI, velmi moc si cením Vašich rad, postřehů, pochval (těch obzvláště) a samozřejmě Vaší neutuchající přízně. Vždyť bez Vás by, to co dělám, nemělo cenu ani čerstvě vylíhnuté ponravy.

Přestože někteří jazykové tvrdí, že správnému trampovi nepohodlí nevadí, stejně jako žíznivému Šaratice, a měl by „smrdět“ i z fotky, rád bych Vám všem dopřál na Hanesáku trochu více komfortu a čistoty. Z tohoto důvodu krapátko přestavujeme areál Hanesova mlýna. Věřím a slibuju (na holej pupík a chlupy sousedovic kočky), že se Vám budou změny líbit a přitom atmosféra neztratí nic z kouzla předešlých ročníků.

SEZNAM NOVINEK:
 Vážení příznivci, o víkendu byl ukončen online předprodej vstupenek na Trampský širák. Zatím nebyl naplněn omezující limit 1000 osob platný pro pořádání kulturních akcí. Vstupenky tak bude možno zakoupit ještě na místě. S ohledem na rozložení festivalu do dvou dnů věříme, že se podaří uspokojit co největší počet návštěvníků, při současném respektování zákonných povinností. Děkujeme za pochopení.


              image/gif

Vážení příznivci Trampského širáku, psát o problémech organizátorů kulturních akcí v souvislostí s COVID-19 je jako nošení dříví do lesa (i když v době řádění kůrovce toto rčení pomalu přestává platit). Nicméně aktuálně činíme všechny nezbytné kroky pro zdárný a bezpečný průběh festivalu. Mezi tyto kroky patří samozřejmě také povinnost respektovat mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví. V současné době pro nás platí omezení účasti nad  1 000 osob. V rámci tohoto omezení tedy průběžně monitorujeme počty vstupenek prodaných v předprodeji. Bude-li se počet prodaných vstupenek blížit povolenému limitu, budeme nuceni předprodej zastavit. V takovém případě by pak již nebylo možno ani prodávat vstupenky na místě. Sledujte proto náš web a Facebook, kde budeme průběžně informovat o případném naplnění limitu pro počet účastníků. Případné zastavení prodeje vstupenek budeme činit s těžkým srdcem a vírou, že vzniklou situaci pochopíte a se všemi se opět setkáme v lepších časech.

 Vážení příznivci Trampského širáku, jelikož limit vydaný Ministerstvem zdravotnictví pro letošní ročník festivalu stále není vyčerpán, chceme Vás informovat, že vstupenky budou k zakoupení i na místě. (do naplnění daného omezení) Těšíme se na Vás.
 
 
 
Hit Counter © Trampský širák | web od BlueRed.cz |